Philips Evnia 3000 25M2N3200U - Écran LED - 25" (24.5" visualisable) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 300 Hz - Fast IPS - 400 cd/m² - 1000:1 - DisplayHDR 400 - 0.3 ms - Charbon
Philips Evnia 3000 25M2N3200U - Écran LED - 25" (24.5" visualisable) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 300 Hz - Fast IPS - 400 cd/m² - 1000:1 - DisplayHDR 400 - 0.3 ms - Charbon 25M2N3200U/00